Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

oblačno
Zvečer se bodo pojavljale rahle padavine. V večjem delu države bo snežilo, ob morju in na Goriškem bo rahlo deževalo. Pihal bo severovzhodnik, na Primorskem zmerna do močna burja. Veter bo gradil snežne zamete. Ponoči bodo padavine oslabele in povečini ponehale.
-2°C | -1°C
nedelja, 25.02.2018
-9°C | -6°C
ponedeljek, 26.02.2018
-12°C | -6°C
torek, 27.02.2018
-11°C | -5°C
Opozorila
Petek, 23.2.2018 ob 16h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
-2°C
-1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Petnajstič po Poti Mare Rupene


TURIZEM

| |
18.10.2017      20:46
A A

Petnajstič po Poti Mare RupeneSkupina pohodnikov iz smeri Dolenjskih Toplic
Skupina pohodnikov iz smeri Dolenjskih Toplic
Deli:
Kulturno turistično društvo Dobrnič je v nedeljo, 15. oktobra 2017, organiziralo že 15. pohod po Poti Mare Rupena, ki predstavlja odsek evropske pešpoti E7. Pohodniki so se na pot, kot že tradicionalno, odpravili iz dveh izhodišč: iz Dolenjskih Toplic preko Frate in Šmavra po daljšem delu odseka (okrog 22 km) in iz Žužemberka preko vinogradniške gore Lisec po krajšem delu odseka (okrog 12 km). Pohodniki iz Dolenjskih Toplic so se na poti okrepčali v Planinskem domu na Frati, za pohodnike iz Žužemberka pa sta za okrepčilo poskrbela Kulturno turistično društvo in Vinogradniško društvo "Lisec" Dobrnič na vinogradniškem Liscu. Megleno jutro in dopoldan sta se proti koncu pohoda prelevila v lep, sončen, skoraj poletni dan. Na cilju pri Gasilskem domu v Dobrniču so se pohodniki pridružili proslavi ob 74. letnici 1. kongresa Slovenske protifašistične ženske zveze, ki se je v Dobrniču odvijal oktobra 1943.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO TURISTIČNO DRUŠTVO DOBRNIČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Glasilo občanov
Številka: 135
Izšla: 12.02.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.