Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
19°C
10°C
JUTRI
15°C
9°C

TO SOBOTO REGIJSKO TEKMOVANJE V KVIZU GASILSKE MLADINE

 

Gasilska mladina vseh treh gasilskih zvez: Novo mesto, Šentjernej in Trebnje se že zavzeto pripravlja na tekmovanje. Svoje znanje in spretnosti se že izkazali na tekmovanjih posamezne zveze, kjer so se prve tri ekipe posamezne kategorije uvrstile na regijsko tekmovanje.

Regijsko tekmovanje v kvizu gasilske mladine bo potekalo to soboto, 15. februarja 2020, v Gasilski zvezi Šentjernej, v Podružnični šoli Orehovica.

Iz naše zveze se bo sobotnega tekmovanja udeležilo 9 ekip in sicer:

PIONIRJI: PGD Občine, 2 ekipi PGD Sveti Križ 

 

MLADINCI: PGD Občine, PGD Štatenberk in PGD Sveti Križ

 

GASILCI PRIPRAVNIKI: PGD Občine, PGD Trebelno, PGD Dobrnič

 
Ekipam naše zveze želimo odlične rezultate, ter da bi čim več našim ekipam uspelo nastopiti tudi na 19. državnem tekmovanju v kvizu gasilske mladine, ki bo letos, 4. aprila 2020, potekal v Trebnjem, v športni dvorani OŠ Trebnje.

                                                                                                                             GZ Trebnje

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi