Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
19°C
4°C
NED.
24°C
7°C
Deli
3414

V RK Trimo Trebnje nov glavni trener

Prvo ekipo RK Trimo Trebnje, ki je v letošnji praznovalo 35-letnico obstoja, je v tej sezoni vodil Benjamin Teraš, ki je pustil velik pečat tudi pri delu z mlajšimi selekcijami. A prihajajo spremembe. Dosedanji trener bo ekipo vodil do konca te sezone, s sezono 2019/2020 pa na trebanjsko klop prihaja Ivan Vajdl, ki je bil trener v klubu že v letih .

Nekatere spremembe pa so znane tudi že za sestavo ekipe. Klub zapuščajo Matic Kotar, Vladimir Bojanić in Žiga Urbič, na njihova mesta pa prihajajo Leon Rašo, David Didovič in Aleksandar Tomić, vsi iz RK Krka Novo mesto. Novo triletno pogodbo je podpisal najboljši letošnji strelec ekipe Gal Cirar. Klub bo zagotovo zapustil Tobias Cvetko, ki se vrača v rodno Celje po treh letih igranja v Trebnjem.

Nova podoba ekipe se oblikuje v skladu z višjimi cilji za prihodnjo sezono, ko se hočemo brez dvoma spet boriti za najvišja mesta v 1. slovenski rokometni ligi.

RK Trimo Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi