Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
16°C
10°C
JUTRI
19°C
9°C
4492

TREBANJSKI ATLETI SEPTEMBRA SPET ZELO USPEŠNI


Trebanjci imamo za sabo izredno uspešno atletsko sezono. Dobro delo skozi vse leto se je obrestovalo in na zadnjem tekmovanju sezone, prvenstvu Slovenije za kategoriji U12 in U14, smo se razveselili še 4 kolajn! Karla Jerič je bila dvakrat srebrna (višina in krogla), Tjaž Djaip Bartolj pa dvakrat bronast (1000m in štafeta 4x100m). Še nekaj odličnih uvrstitev: Manca Jereb 4. na 1000m in Ana Jereb 6. na 600m.

Med starejšimi atleti sta spet izstopala Eva Murn (100m ovire) in Matevž Šuštaršič (100m), ki sta na Atletskem pokalu Slovenije za kategorijo U20 osvojila zlati medalji. Matevž je dodal še 2. mesto v teku na 200m.

Na prvenstvu Slovenije za kategorijo U16 pa je Martina Šmid v metu kladiva zasedla 3. mesto. Med tem, ko sta se s 5. mestom izkazali Julija Gorenc na 2000m in Karla Jerič v suvanju krogle.

Še vedno vabimo v naše vrste nove člane. Treningi so na urniku vsak torek, četrtek in petek popoldne oz. zvečer.
Prijave so možne tudi na:
mitja.svet@gmail.com

Mitja Svet, trener atletike

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi