Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno, nastajala bo spremenljiva oblačnost. V notranjosti se bodo pojavljale nevihte, nekatere bodo tudi močnejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 27 do 32 °C.
16°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 30°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 27°C
ponedeljek, 23.07.2018
17°C | 28°C
torek, 24.07.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Petek, 20.7.2018 ob 12h
Danes popoldne bodo v notranjosti nastajale nevihte, možna so krajevna neurja.
16°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

PETANKA - TOKRAT USPEH IGRALCEV


ŠPORT

| |
12.07.2018      13:39
A A

PETANKA - TOKRAT USPEH IGRALCEVDeli:

Čateški igralci petanke nadaljujejo z dobrim igranjem v tej sezoni. Če smo se lansko leto v prvem letu delovanja kluba lahko pohvalili le s tretjim mestom Boga Mlakarja na tekmi Tour posamično, pa letos skorajda ni tekme na kateri ne bi igrali vidnejše vloge tudi naši igralci.

Po tretjem mestu Iris Vencelj na tekmi Tour posamično, drugem mestu ženskih trojk na DP in naslovu državne prvakinje Iris Vencelj v disciplini posamično, so tokrat za veselje v domačem taboru poskrbeli igralci.

Na tekmi Tour trojk na Jančah so pretekli konec tedna zasedli odlično tretje mesto. Ekipa v postavi Filipič Silvo, Kodrič Božo, Korevec Ivan Janez in Darc Erdeljc je v predtekmovanju zasedla 7. mesto med 30. ekipami, v izločilnih bojih se je prebila iz osmine finala v četrtfinale, kjer je nato izločila kandidatke za žensko reprezentanco, in v nadaljevanju klonila le proti kasnejšim zmagovalcem.

Pred nami je le še nekaj tekem, 18.8. Tour dvojke, 25.8. CCUP Slovaška,  1.9. Tour trojke  in zadnja tekma sezone DP Trojke mešano, ki bo 8.9. pri nas na Čatežu pod pokroviteljstvom Občine Trebnje. Ta bo odločala o  končni moški,  ženski in klubski razvrstitvi. Polfinale in finale bomo prenašali direktno s Čateža na HEGY TV (približno ob 17 uri).

 

ŠRD Čatež

Darc Erdeljc
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Trebnje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!