Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
20°C
12°C
JUTRI
20°C
14°C
Deli
3152

Mladinci RK Trimo Trebnje v boju za državnega prvaka


V letošnji sezoni je znova opazno dobro delo z mladimi generacijami v RK Trimo Trebnje. Izredno priložnost za uvrstitev na najvišja mesta imajo mladinci, ki so po trinajstih zaporednih zmagah v boju za prvaka lige. Čakata jih še dve težki tekmi proti Krki v Novem mestu in Celju v domači dvorani in ob pravih predstavah se bomo veselili enega največjih uspehov v mlajših selekcijah.

Kadeti se v zaključku sezone borijo za mesta od 9 do 16. V svoji skupini so imeli minulo soboto tekmo doma s Kočevjem, ki je odločala o končnem prvem mestu v skupini.

Starejši dečki A so za le eno točko zgrešili boj za najboljših 8 ekip v državi. Na zadnji tekmi proti Celju v gosteh so sicer dobro začeli, na koncu pa popustili in zabeležili poraz. V skupini imajo zdaj en poraz in eno zmago, minulo soboto pa so igrali tekmo za prvo mesto v skupini s Koprom.

Uspešni so tudi Mlajši dečki A in B. Prvi so se uvrstili v boje od 9. – 12. mesta v državi, drugi pa se bojo za mesta.

 

Roman Šavič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi