Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
7°C
-2°C
JUTRI
9°C
-4°C
4939

IZPOLNJENA ŠE ZADNJA NORMA KLEMNA IN LARE

9. in 10. oktobra se je naš občan Klemen Dremelj skupaj s soplesalko Laro Nedeljkovič udeležil mednarodnega tekmovanja v paraplesu na Poljskem 2021 Para Dance Sport Polish Open Lomianki. Barve slovenske zastave sta zastopala kar v treh kategorijah. V kategoriji Combi Standard Class 2 sta si uspešno priplesala finale in osvojila odlično 4. mesto ter le za las zgrešila stopničke, v kategoriji Combi Latin Class 2 sta se uvrstila na 8. mesto, v zaključnem delu tekmovanja sta predstavila še svojo novo plesno točko v kategoriji  Combi Freestyle Class 2 in z oceno 20,852 izpolnila normo za uvrstitev na svetovno prvenstvo ter se uvrstila na 8. mesto. Na žalost je International paralympic committee zaradi trenutnih razmer odpovedal Svetovno prvenstvo v Ulsanu v Južni Koreji, organizatorji pa že iščejo druge možne rešitve za izvedbo svetovnega prvenstva.

 

Breda Košir

foto: Jacek Reda

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi