Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
21°C
9°C
SRE.
16°C
9°C
3897

26. TEM Junior International

Od 11. 9. do 13. 9. 2020 je na Mirni potekal 26. TEM Junior International mednarodni badmintonski turnir. Zaradi COVID 19 so se letos odvijale le tekme v kategoriji do 19 let in zato mlajših kategorij ni bilo. Prav tako ni bil omogočen obisk gledalcem. Poleg  slovenskih so se letos udeležili turnirja tudi badmintonisti iz 11 držav, in sicer Danske, Nemčije, Italije, Slovaške, Španije, Češke, Srbije, Bolgarije, Madžarske, Izraela in Francije. Skupaj je bilo več kot 110 igralcev. Turnir je tudi letos štel za svetovno mladinsko lestvico. Na njem se je pomerilo veliko kakovostnih igralcev in odigrane so bile vrhunske tekme. Badmintonski klub Mirna je zastopal Nik Zupančič, ki je pokazal, da se lahko pomeri z igralci svetovnega merila in prikazal vrhunsko igro. Izpeljati mednarodni turnir v teh časih je bil pravi izziv, zato izredna pohvala organizatorjem, da so opravili tako zahtevno delo na zelo visokem nivoju in tako zadostili vsem zdravstvenim in športnim kriterijem.  

                                                                                                          

Vanja Jakopin

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi