Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
4°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 6°C
ponedeljek, 27.11.2017
-3°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-3°C | 7°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Pionirke PGD Občine zasedle 4. mesto na ......


NOVICE

| |
12.10.2015      22:12
A A

Pionirke PGD Občine zasedle 4. mesto na državnem tekmovanju v gasilski orientaciji


V soboto, 12. septembra 2015, je v Mokronogu potekalo tekmovanje dolenjske regije v gasilski orientaciji. Iz PGD Občine so se ga udeležile mladinke Larisa Barle, Saša Gorc in Patricija Lah pod mentorstvom Vesne Smolič ter pionirke Kaja Barle, Katja Anžlovar in Katarina Primc pod mentorstvom Uroša Primca.


Deli:

Mladinke so na regijskem tekmovanju osvojile  4. mesto, pionirke pa 2. mesto. Prav slednje so si z drugim mestom zagotovile nastop na državnem  gasilskem tekmovanju v orientaciji za leto 2015, ki je tokrat potekalo v Dolah pri Litiji. V soboto, 19. septembra 2015, je tako v hudi konkurenci nastopilo 33 najboljših pionirskih ekip iz področja celotne Slovenije in med vsemi ekipami so pionirke PGD Občine dosegle odlično 4. mesto, saj jih je od medalje ločilo bore malo. Kljub temu našim trem udeleženkam državnega tekmovanja in njihovem mentorju Urošu Primcu iskreno čestitamo za odlične uspehe ter njihovo vztrajnost na vajah in tekmovanjih. Dobrih rezultatov jim želimo  tudi v prihodnje. Obenem se zahvaljujemo tudi mentorjem Nejcu Trlepu, Karmen Smolič in Barbari Primc, ki so pomagali pri pripravi deklet na vsa ta tekmovanja.

Organizatorji državnega tekmovanja so odlično pripravili in izvedli državno tekmovanje v gasilski orientaciji, saj so hkrati poskrbeli za pester spremljevalni program. Udeleženci so si lahko ogledali oglarske domačijo Brinovec, podjetje ROTAL  JV,  predstavitev dela Slovenske vojske in policije, gasilsko opremo in tudi sodelovali v športnih igrah.

 

Leon Lobe, PGD Občine
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Trebnje? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Trebnje
Občina Trebnje
Goliev trg 5, 8210 Trebnje
Tel:(07) 348 11 00
Glasilo občanov
Številka: 132
Izšla: 14.11.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.