Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
10°C
3°C
Deli
4348

Pravljično gibanje

Sreda je dan za pravljice in gibanje

Z včerajšnjimi gibalnicami smo zaključili poletni projekt Pravljično gibanje, ki ga je finančno podprla Občina Trebnje v sklopu programa Leto zdravja, gibanja in športa. Izvedli smo 2 delavnici Gibanje s pravljicami. Barvali smo gozd in narisali vsak svojo žival, nato smo prebirali živalske zgodbe in skakali kot zajček, bili smo zviti kot lisica, lezli smo kot kače … Dobro smo razgibali svoje telo in možgančke, ter se pri tem zabavali ter spoznali nove prijatelje.

Petra Podkrižnik

Knjižnica Pavla Golie Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij