Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
17°C
10°C
SRE.
23°C
11°C
Deli
5507

Predavanje Gašperja Groma o LCHF prehrani

V ponedeljek, 8. oktobra, nas je v okviru projekta Leto zdravja, gibanja in športa 2018 obiskal Gašper Grom, diplomirani dietetik, fitneser, trener in svetovalec za prehrano LCHF (low carb high fat). Predstavil nam je prehrano z majhnim vnosom ogljikovih hidratov in povečanim vnosom maščob ter pozitivne učinke na naše zdravje. Poudaril je pomen »prave hrane« - pomembno je, da jemo nepredelano hrano, ki si jo sami pripravimo. Po končanem predavanju so sledila številna vprašanja, ki jih je g. Grom skušal čimbolj razjasniti. Zanimanje je bilo izredno in zopet se je izkazalo, da imamo v knjižnici premajhen prostor za prireditve.
Elizabeta Vovko Ozimek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi