Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
8°C
-3°C
JUTRI
1°C
-2°C
Deli
2758

NADALJEVALNI SEMINAR MAŽORET

Preteklo soboto je prekipevalo od plesa v športni dvorani Dolenja Nemška vas in Dobrnič, kajti trebanjska območna izpostava JSKD je v sodelovanju z Mažoretno zvezo Slovenije in Trebanjskimi mažoretami organizirala enodnevni nadaljevalni seminar za mažorete, trenerke in mentorice. Udeleženke iz mažoretnih skupin: Bakovci, Dobova, Kamnik,  Laško, Liboje, Radeče, Trbovlje in Trebnje so na dveh lokacijah pridobivale nova znanja ob plesnem učitelju Radu Trfikoviču iz Novega mesta in mažoretni mentorici Lani Žabčič iz Lenarta. Po zaključenem seminarju so udeleženke odhajale nekoliko utrujene, a zadovoljne, ker bodo lahko pridobljeno znanje koristno uporabile v mažoretnih skupinah in tudi pri pripravah za državno tekmovanje mažoret, ki bo letos potekalo v Brežicah.
                                                                                                                   JSKD Območna izpostava Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!