Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
11°C
-2°C
PET.
15°C
2°C
Deli

UPOKOJENCI AKRIPOL-A POVABLJENI NA OGLED TOVARNE

Upokojenci Akripol-a smo si želeli ogledati tovarno in direktor Miha Gregorčič nam je prisluhnil. Tako  se  nas je zbralo 40  pred tovarno od približno 75 še živečih bivših zaposlenih, ki smo zaključili delovno razmerje v tej tovarni pred upokojitvijo. Direktor nas je najprej pozdravil, Alenka Bunderšek pa nas je nato vodila po celotni tovarni in nam povedala o novostih, ki so narejene v proizvodnji. Možnost smo si imeli ogledati vse oddelke, vodji posameznih oddelkov so nas še posebej pozdravili. Bilo je čudovito doživetje, saj smo imeli možnost se srečati z bivšimi sodelavci in videti spremembe o novostih pri pogojih dela - seveda vse je bolj modernizirano. Po končanem ogledu smo bili povabljeni v jedilnico, kjer so nas čakale obložene mize. Direktor pa nam je še povedal o poteku obnove tovarne ter o njihovih načrtih.
Zahvaljujemo se za lep sprejem, direktorju in celotnemu kolektivu pa želimo veliko uspeha pri začrtanem cilju.

Besedilo in foto: Anica Maraž

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi