Logo MojaObčina.si

Trebnje

JUTRI
10°C
2°C
SOB.
7°C
3°C

GRADNJA MRLIŠKE VEŽICE V SELIH PRI ŠUMBERKU JE KONČANA

Občina Trebnje je konec lanskega leta podpisala pogodbo z izvajalcem Komunala Trebnje d.o.o. za izgradnjo objekta mrliške vežice Sela pri Šumberku. Izvajalec gradbenih del je v mesecu septembru dokončal dela in izpolnil vse pogodbene obveznosti. Investicija je zajemala izgradnjo sodobnega pokopališkega objekta, parkirišča in cestnega priključka (dostopa do parkirišča). Z izgradnjo mrliške vežice je Občina Trebnje zagotovila pogoje za spoštljivo slovo od umrlih krajanov Krajevne skupnosti Sela pri Šumberku. Celotna vrednost investicije je znašala 144.761,53 EUR (brez DDV) oz. 176.609,06 EUR z DDV. Občina Trebnje bo investicijo sofinancirala  z nepovratnimi sredstvi, ki jih zagotavlja Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo v sklopu 23. člena ZFO-1.

                                                                               

                                                                                Matija Bitenc

                                                                                Oddelek za okolje, prostor in infrastrukturo

                                                                                OU Občine Trebnje

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi