Logo MojaObčina.si
JUTRI
2°C
-8°C
PON.
-1°C
-6°C

7. MARTINOV POHOD: LISEC - ŠMAVER - LISEC

V Društvu vinogradnikov "Lisec" Dobrnič smo izvedli že 7. Martinov pohod. Pred epidemijo smo izvajali pohod v eno smer, in sicer eno leto od Lisca do Šmavra ter naslednje leto obratno. Letos pa smo se odločili, da ta pohod izvedemo krožno. Tako je bila relacija: Lisec - Preska - Reva - Artmanja vas - Svetinje - Šmaver - Šahovec - Lokve - Dobrnič - Preska - Lisec. Udeleženci so bili vseskozi dobre volje, kar se je potrdilo tudi na zaključku pohoda v Liški zidanici. 

Hvala vsem udeležencem, članicam in članom društva, ki so pripomogli k uspešni realizaciji pohoda. Posebna hvala pa velja Longar Albinci, ki je poskrbela za okrepčilo v Šahovcu ter Koželj Marjanu, ki je onemoglim pohodnikom omogočil prevoz do cilja.

Na zaključku v Liški zidanici pa smo sklenili, da se vidimo zopet na pohodu, ki bo 14. januarja 2023 na tako imenovanem pohodu "Vinogradniški pohod na Lisec".


Anica Maraž

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi