Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 6°C
ponedeljek, 27.11.2017
-2°C | 7°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 8°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Prispevki za tedenske novice


OBČINSKE

| |
27.03.2013      14:55
A A

Prispevki za tedenske noviceDeli:
Veseli nas, da redno pošiljate vsebine za tedenske novice Občine Starše in tako občane seznanjate s svojimi dejavnostmi. Žal pa se še zmeraj dogaja, da ob prispevku dobimo fotografije slabe kakovosti (nekatere so tudi povsem zmajane). Prosimo vas, da si za fotografiranje vzamete nekaj sekund in posnamete fotografijo,
ki jo bomo lahko objavili v novicah, saj morajo biti za tisk fotografije »čiste.« Povsem kvalitetne in ustrezne fotografije danes posnamejo že mobilni telefoni, le pri miru ga držite nekaj sekund, če je mogoče pa vam naj svetloba pada od zadaj (vir svetlobe za hrbtom fotografa)


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!