Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 21°C
petek, 20.10.2017
6°C | 22°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Gradnje Starše pridno delajo


GOSPODARSTVO, OBČINSKE

| |
03.04.2012      13:53
A A

Gradnje Starše pridno delajoBarvanje ograje v Zlatoličju
Barvanje ograje v Zlatoličju
Deli:
V sredini meseca februarja so pričele z delom Gradnje Starše. Delavci so v slabih dveh mesecih priklopili utripalca na prehodu za pešce v Zlatoličju, zamenjali so polomljene PVC smernike ob cestah, postavili in skrbeli so za montažno drsališče v Prepoljah, odstranili so obcestne kole za sneg, čistili, ravnali in barvali so kovinsko ograjo na avtobusni postaji v Zlatoličju, prevzeli so zbirni center, ki ga tudi urejajo, posadili so smreke in obrezovali drevesa, postavili so cestne policaje, ogledala in manjkajoče znake, uredili elektriko in vodovod v stanovanju Emeršič Marije, očistili so pločnike, rondoje, parkirne prostore…


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!