Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 23.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 14 do 19, na vzhodu do 22 stopinj Celzija.
18°C | 36°C
sobota, 24.06.2017
18°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 19h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
18°C
36°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Otvoritev prostorov KS Zlatoličje


LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU

| |
02.07.2012      8:47
A A

Otvoritev prostorov KS ZlatoličjeDeli:

 

V petek, 22. 6. 2012, smo v gasilskem domu PGD Zlatoličje svečano odprli obnovljene prostore za delovanje KS Zlatoličje in Kluba mladih Zlatoličja. Pred šestimi meseci so mladi  Zlatoličja izrazili željo po skupnih prostorih s KS Zlatoličje, ki bi jih mladi koristili za druženje, nudenje medsebojne pomoči pri študiju in drugih ljubiteljskih aktivnosti. Pobuda je bila posredovana Svetu KS Zlatoličje, ki jo je soglasno podprl in posredoval prošnjo PGD Zlatoličju, kateri je lastnik teh prostorov. PGD Zlatoličje je prošnjo z razumevanjem sprejel in soglašal, da se prostori bivše trgovine s skladiščem namenijo za potrebe delovanja KS Zlatoličje in mladih Zlatoličja. Ob podpori občine Starše, lastnem finančnem vložku PGD Zlatoličje in prostovoljnemu delu nekaj krajanov Zlatoličja, so bili prostori prepleskani in obnovljena tla, notranjo opremo za delovanje mladih so zagotovili mladi sami, sejna soba KS Zlatoličje pa je bila dodatno opremljena z opremo iz donatorskih sredstev. Tako je bil pridobljen  velik večnamenski prostor, katerega bodo uporabljali predvsem mladi, in velika sejna soba za potrebe delovanja Krajevne skupnosti, vključno z organiziranjem javnih tribun, okroglih miz in drugih dogodkov. Velik večnamenski prostor se bo lahko koristil tudi za potrebe zbora občanov in volitev. Ob slavnostni otvoritvi je bilo slišati  mnogo besed zahvale, ki so bile namenjene predstavnikom sveta KS, vodstvu PGD Zlatoličje, županu Bojanu Kirbišu in tistim krajanom Zlatoličja, ki so na kakršenkoli način pomagali pri posodobitvi prostorov.

 KS Zlatoličje in PGD Zlatoličje se posebej zahvaljuje podjetju Gorenje Proizvodno prodajni program Maribor in njenemu direktorju Jožetu Zajcu za donatorstvo pri opremi prostorov KS Zlatoličje.


Janez Ekart

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Starše!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.