Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
4°C
-4°C
JUTRI
4°C
1°C
5472

Ob prazniku s Šmarskimi tamburaši

Kar 29 let je v Šmartnem dolga tradicija, da Šmarski tamburaši ob godu sv. Štefana in ob dnevu samostojnosti 26. decembra, sodelujejo s svojim programom pri dopoldanski sv. maši v domači župnijski cerkvi.

 

Tudi letos so nas razveselile lepe in mile božične melodije, veličino prazniku pa so pridale tudi sodobnejše praznične melodije. Sv. mašo je vodil domači župnik g. Marko Mohor Stegnar. V nagovoru nas je spodbujal, naj si vzamemo čas v teh dneh za sebe, svoje najdražje in domače, pa tudi za trpeče in osamljene. Božični prazniki nas dvigajo v nebo, zato bodimo kot prvi mučenec sv. Štefan neomajni v Kristusu.

 

Drugo leto bo že 30 let samostojne Slovenije in verjamem, da se bomo tudi ob tem jubileju srečali s tamburaši in si polepšali jubilej z lepimi melodijami.

 

Uroš Pušnik

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi