Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
11°C
JUTRI
25°C
11°C
Oceni objavo

Vabilo na mednarodni strokovni posvet: Oblikovanje skupne komunikacijske strategije med državljani gostujoče države in migranti

Izobraževalni center Geoss v okviru projekta ISLA - Celostni pristop k izmenjavi znanja o sistemih socialnega vključevanja priseljencev in vloga lokalnih organov v EU vabi na mednarodni strokovni posvet z naslovom "Komunikacijske strategije med državljani gostujoče države in migranti."

Na posvetu bodo, poleg IC Geoss, sodelovali projektni partnerji iz Hrvaške, Portugalske in Italije, ki bodo predstavili dobre prakse načina komuniciranja med državljani gostujoče države in migranti, tujci in migranti, ki živijo v našem lokalnem okolju, izvedena pa bo tudi zanimiva interaktivna delavnica Komunikacija med osebami različnih kultur, z izvajalcem Jako Kovačem.

*Posvet bo potekal v angleškem jeziku in je brezplačen. Prijave sprejemamo na eu-projects@ic-geoss.si ali 031 759 355.

Oglejte si tudi