Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 15.11.2018

delno oblačno
Ponoči bo v notranjosti pretežno oblačno, v gorah in na Primorskem pa precej jasno, pihala bo šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo 3 od 8, ob morju okoli 10 stopinj C.
8°C | 12°C
petek, 16.11.2018
4°C | 10°C
sobota, 17.11.2018
3°C | 7°C
nedelja, 18.11.2018
-0°C | 7°C
ponedeljek, 19.11.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Sreda, 14.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

BREZ TOČK NA DERBIJU


ŠPORT

| |
22.11.2017      8:07
A A

BREZ TOČK NA DERBIJUDeli:

RD HERZ ŠMARTNO : RD LL GROSIST SLOVAN                           24 : 27 (14 : 17)

Šmartno pri Litiji (17.11.2017), Dvorana Pungrt, gledalcev: 350, sodnika: Bojan Lah in David Sok, delegat: Marjan Frelih.

Herz Šmartno: M. Sadar (12 obramb), Strmljan 8, Ribarič 1, Kunst 1, Cirar 2, Justin 1, Bahovec, Muratovič (0 obramb), A. Sadar, Bučar, Avsec, Jerina, Močnik 2, Žurga 2, Kukovica (1 obramba), Dobovičnik 7. Trener: Filip Gradišek.

LL Grosist Slovan: Jugovic (0 obramb), Prevolnik 3, Serdinšek-Ekart 1, Marinček, Marušič 7, Nunčič (0 obramb), Marojevič 1, Podpečan (12 obramb), Krivic, Fidel 1, Jovičič, Cigale, Kaučič, Novak 7, Sankovič 2, Atanasov 5. Trener: Zoran Jovičič.

Sedemmetrovke: Herz Šmartno 2 (0), LL Grosist Slovan 3 (3).

Izključitve: Herz Šmartno 6 minut, LL Grosist Slovan 12 minut.

Diskvalifikacije:

Derbi spodnjega dela lestvice so zasluženo dobili gostje iz Ljubljane. Do rezultata 6:6 je bil dvoboj izenačen, kmalu zatem pa je gostujoči trener Zoran Jovičič v vrata poslal izkušenega Dušana Podpečana, ki je z nekaj vrhunskimi obrambami pomagal svoji ekipi, da je prešla v vodstvo. V prvem polčasu je največja prednost gostov znašala štiri zadetke. Šmarska ekipa je v prvem polčasu za takšno tekmo prejela preveč zadetkov, kar 17. V drugem delu je bila igra obeh ekip bolj izenačena, na obeh straneh pa so se dogajale tudi napake. Pri domači ekipi se je v vratih izkazal mladi Maks Sadar, ki je domačo ekipo pomagal pripeljati na dva zadetka zaostanka, ampak je bilo v napadu storjenih preveč napak, da bi se lahko rezultat preobrnil v domačo korist. Gostujoča ekipa je nekaj minut pred koncem povedla z 22:27 in zmagovalec je bil odločen.

Igralec Šmartna Benjamin Cirar je po tekmi povedal: “Tekma ni potekala po naših načrtih. V obrambi nismo pokazali takšne igre kot bi jo morali, da bi to tekmo dobili. Posledično je bilo težje igrati tudi v napadu. Na koncu nismo osvojili dveh točk, ki bi jih morali. Čimpreje se moramo pobrati po porazu in se začeti pripravljati na prihodnjo tekmo.”
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!