Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
17°C
11°C
JUTRI
17°C
11°C
Deli
2961

RIBNIČANI BOLJŠI V DRUGEM POLČASU

RD HERZ ŠMARTNO : RD RIKO RIBNICA               31:36 (17:17)

Šmartno pri Litiji (17.02.2018), Dvorana Pungrt, gledalcev: 340, sodnika: Bojan Lah in David Sok, delegat: Anton Lah.


Herz Šmartno: M. Sadar (0 obramb), Strmljan 4, Ribarič, Kunst 8, Cirar 2, Justin, Bahovec 1, Žižek, Muratovič (7 obramb), A. Sadar, Bučar, Avsec 5, Jerina, Močnik 6, Kukovica (0 obramb), Dobovičnik 5. Trener: Filip Gradišek.


Riko Ribnica: Horvat 2, Fink 4, Vujačić 5, Knavs 7, Skušek 5, Koprivc, Pahulje, B. Nosan 2, Klarič 1 (2 obrambi), Kovačič 5, Kljun, Batinič 3, Perovšek (11 obramb), Setnikar 2, Košmrlj. Trener: Siniša Markota.


Sedemmetrovke: Herz Šmartno 4 (2), Riko Ribnica 8 (5).


Izključitve: Herz Šmartno 8 minut, Riko Ribnica 10 minut.


Diskvalifikacije: -


Vodilna ekipa Riko Ribnice je na začetku tekme dobro začela in povedla s 5:11. Domača ekipa se je po minuti odmora le zbrala, ter začela igrati zelo dobro ter z delnim izidom 9:2 povedla z rezultatom 14:13. Do konca polčasa so gostje uspeli izenačiti na 17:17. V drugem polčasu izenačen začetek, a so nekako gostje z dobrimi obrambami Jošta Perovška uspeli počasi višati vodstvo. Domači trener je vzel minuto odmora pri 20:25. Gostje so nadaljeval z boljšo igro in kmalu povedli za sedem zadetkov pri 21:28. Domača ekipa se ni predajala, a je predvsem v obrambi počasi zmanjkovalo moči, kar so izkušeni in kvalitetni gostje s pridom izkoriščali. Domači se niso več uspeli približati, solidno prednost pa so gostje uspešno obdržali do konca.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi