Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
32°C
19°C
JUTRI
35°C
19°C
2463

VISOK PORAZ V ŠKOFJI LOKI

RD URBANSCAPE LOKA : RD HERZ ŠMARTNO                    34 : 24 (19 : 10)

Škoflja Loka (10.02.2018) – Športna dvorana Poden, sodnika: Marko in Matjaž Pirc, delegat: Miran Štern.

Urbanscape Loka: Božnar, M. Vrbinc 3, Rakovec 4, Šibanc 7, Gartner, Dolenc, Kavčič 8, M. Jesenko 1, U. Pipp 1, Juričan, Bradeško 1, Jeseničnik 1, M. Pipp, Bergant 3, A. Jesenko 5, A. Vrbinc. Trener: Robert Beguš.

Herz Šmartno: M. Sadar, Strmljan 3, Ribarič, Kunst 7, Cirar 1, Justin 2, Bahovec, Žižek, Muratovič, A. Sadar 2, Avsec 2, Jerina, Močnik 2, Kukovica, Dobovičnik 5, Ostrež. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Urbanscape Loka  4 (4), Herz Šmartno  2 (2).

Izključitve: Urbanscape Loka 4 minute, Herz Šmartno  10 minut.

Diskvalifikacije:

Domača ekipa Urbanscapa Loka je upravičila vlogo favorita. Že v prvem polčasu je bila šmarska obramba preslaba za razigrane domačine, ki so izkoriščali napake in povedli visoko 19:10. V drugem delu so s pametno igro nadzirali visoko razliko, ter tekmo mirno pripeljali do konca. Domača ekipa uspešno drži 3. mesto, ki vodi v končnico za prvaka, medtem ko ekipo RD Herz Šmartno čakata še dve težki tekmi do konca rednega dela sezone ter borba za obstanek.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi