Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

DANES
18°C
6°C
JUTRI
19°C
5°C
1154

Praznične smrečice zdaj ponujamo vam


V Šmartnem pri Litiji smo v prazničnem decembru spisali prav posebno zgodbo. V njej je sodelovalo 15 novoletnih smrečic; prav toliko, kot je vrtčevskih skupin v naši občin, tako je vsaka skupina postala skrbnik ene izmed njih, ji nadela ime in poskrbela za njeno praznično opravo. Za lepo popotnico so vsaki smrečici dodali čudovito zgodbo, ki pripoveduje o vrednotah.Zdaj smrečicam mahamo v slovo in jih ponujamo vam, da jih odpeljete in zasadite ter s tem nadaljujete našo zgodbo. Ob tej priložnosti bomo zbirali denar, ki bo romal v poseben sklad Vrtca Ciciban in bo namenjen za organizacijo športnega dogodka.Smrečice ponujamo v obliki licitacije, ki se je začela danes, v ponedeljek, 18. januarja 2021. Licitacija poteka na našem FB profilu Turizem Šmartno (https://www.facebook.com/TurizemSmartno/photos/pcb.2287777464699077/2287775271365963) in sočasno tudi na oglasni deski pred TIC Šmartno (Staretov trg 25), do ponedeljka, 25. januarja 2021, do 12. ure.Veseli bomo, če boste lahko to informacijo delili naprej in nam pomagali najti nove skrbnike smrečic.

Pripenjam tudi fotografije smrečic.


Za več info lahko pišete na turizem@bogensperk.si ali pokličete na 040 856 568.Verjamemo, da bomo skupaj naredili nekaj res dobrega.


Že vnaprej, hvala.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi