Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
13°C
10°C
SRE.
22°C
11°C
Deli
593

Nevladne organizacije, izkoristite NVO ustvarjalnik in dosezite več - razvijte novo storitev ali produkt

Iščemo nevladne organizacije iz osrednje Slovenije, ki imate idejo o novem produktu, storitvi ali nadgradnji že obstoječega produkta/storitve ter potrebujete dodatno znanje, mentorstvo, izobraževanje (stroka, finance, promocija, poslovni načrt, ogled dobrih praks…). Potrebo izrazite sami. OPOZORILO: storitve so za vas brezplačne

Javite se nam preko maila ali po telefonu, sporočite, kaj konkretno potrebujete (znanje s katerega področja), da bi lažje uresničili idejo. Skupaj bomo poskusili najti pot do uspešne postavitve produkta na trg.

 

* Stičišče NVO osrednje Slovenije  nudi podporo nevladnim organizacijam (društvom, zasebnim zavodom, ustanovam) v regiji in s svojimi aktivnostmi prispeva k razvoju, prepoznavnosti in učinkovitejšemu delovanju nevladnih organizacij v osrednjeslovenski regiji.*

 

Več o projektu NVO ustvarjalnik najdete na spletni strani: www.consulta.si

 

Kontakt: Klavdija Tomažič

e-mail: klavdija.tomazic@consulta.si

Telefon: 01/320 94 84

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi