Logo MojaObčina.si

Šmartno pri Litiji

JUTRI
1°C
-5°C
PON.
0°C
-3°C
Deli
591

Nevladne organizacije, izkoristite NVO ustvarjalnik in dosezite več - razvijte novo storitev ali produkt

Iščemo nevladne organizacije iz osrednje Slovenije, ki imate idejo o novem produktu, storitvi ali nadgradnji že obstoječega produkta/storitve ter potrebujete dodatno znanje, mentorstvo, izobraževanje (stroka, finance, promocija, poslovni načrt, ogled dobrih praks…). Potrebo izrazite sami. OPOZORILO: storitve so za vas brezplačne

Javite se nam preko maila ali po telefonu, sporočite, kaj konkretno potrebujete (znanje s katerega področja), da bi lažje uresničili idejo. Skupaj bomo poskusili najti pot do uspešne postavitve produkta na trg.

 

* Stičišče NVO osrednje Slovenije  nudi podporo nevladnim organizacijam (društvom, zasebnim zavodom, ustanovam) v regiji in s svojimi aktivnostmi prispeva k razvoju, prepoznavnosti in učinkovitejšemu delovanju nevladnih organizacij v osrednjeslovenski regiji.*

 

Več o projektu NVO ustvarjalnik najdete na spletni strani: www.consulta.si

 

Kontakt: Klavdija Tomažič

e-mail: klavdija.tomazic@consulta.si

Telefon: 01/320 94 84

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!