Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
14°C
JUTRI
22°C
10°C
Oceni objavo

Festival Bogenšperk 2023

Javni zavod Bogenšperk tudi letos pripravlja Festival Bogenšperk. Program je pester in prinaša na grad in v Šmartno odlično glasbo, izbrano kulturo in vrhunsko kulinariko.

Na gradu Bogenšperk bodo v okviru Festivala nastopili Magnifico, Žan HauptmanPero LovšinNina PušlarPrismojeni profesorji bluesa. Začnemo pa s Tamburaškim orkestrom Šmartno, ki bo v nedeljo, 28. maja, otvoril festival s koncertom v čast svojemu 40. jubileju. 

V okviru Festivala se bodo na gradu predstavili mednarodno priznani umetniki in na ogled postavili svoja dela: Norma de Saint Picman, Christian F. J. König, Axel Becker (prva otvoritev razstave bo že 31. maja!).

Zvrstili se bodo dogodki, namenjeni ljubiteljem klasične glasbe, literature, grafike, ter aktivnosti, namenjene mlajšim. Manjkalo ne bo niti vrhunske kulinarike: Dan penine, Okusi z gradu, Šmartno kuha.

Vstopnice.
Program Festivala Bogenšperk
Kliknite in spremljajte Festival Bogenšperk na Facebooku.
Kliknite in spremljajte Festival Bogenšperk na Instagramu.
   

Oglejte si tudi