Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.07.2017

pretežno oblačno
Danes bo dopoldne povečini sončno, zjutraj je lahko nekaj megle. Popoldne bo spremenljivo oblačno s krajevnimi plohami in posameznimi nevihtami. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 25, na Primorskem do okoli 27 stopinj C.
15°C | 25°C
sreda, 26.07.2017
13°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 21°C
petek, 28.07.2017
12°C | 29°C
sobota, 29.07.2017
15°C | 29°C
Opozorila
Torek, 25.7.2017 ob 5h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

ZREŠKE ODBOJKARICE NA ROGLI


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
29.03.2016      21:29
A A

ZREŠKE ODBOJKARICE NA ROGLI


Mlade zreške iskrice so minuli vikend na Rogli gostila sovrstnice iz UOK VITAL Ljubljana. Tokrat so v ekipi OK Swatycomet Zreče zaigrale kar 4 učenke Konjiških osnovnih šol: Petelinšek Veronika, Petelinšek Blažka, Capello Špela in Golihleb Ana.


OK Swatycomet vs UOK VITAL Ljubljana
OK Swatycomet vs UOK VITAL Ljubljana
Deli:

Starejše deklice so se pred prazniki družile s sovrstnicami iz Ljubljane. Za cilj druženja so izbrale vrhunski olimpijski center Rogla.
Tokrat ni bilo v srečanju tiste tekmovalne borbenosti, ampak so bili pogledi preko mreže precej prijaznejši in dosti bolj mili kot sicer, kadar gre za točke državnega prvenstva. Ekipi sta se na Rogli srečali na prijateljski tekmi in tako zapolnili sicer pester športni program gostij na Rogli. 
Cilj obeh ekip je bilo druženje v katerem so zkoristile odbojkarice tudi priložnost za uigravanje določenih akcij in kombinacij, ki bodo še kako prav prišle v zaključnem delu sezone.

V nedeljo pa čaka starejše deklice OK Swatycomet Zreč že eden od odločilnih turnirjev v ŠD Zreče, kjer se bodo ob 10 uri pomerile z ekipo Formis II. nato pa še odločilna tekma ob 12.00 uri proti Murski Soboti. Zmaga jih bi obdržala še v boju za polfinale, medtem ko jih poraz na tekmi že dokončno oddalji od polfinala. Pogoj je seveda tudi to da morajo zreške iskrice zmagati vse tekme do konca. Torej vabljeni na ogled v ŠD Zreče.
Priloge:
Neznan tip datoteke
sc.jpg
59754_sc.jpg (17,64 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ODBOJKARSKI KLUB ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ODBOJKARSKI KLUB ZREČE
ODBOJKARSKI KLUB ZREČE
POHORSKA CESTA 5
Tel:041 669 408

Bodite prvi pri oddaji mnenja.