Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
32°C
17°C
JUTRI
35°C
18°C

USTVARJALNE V VELIKONOČNI DELAVNICI

Zakorakali smo v pomlad. Smo v pričakovanju velike noči, ki je lepa priložnost za ustvarjanje. Ustvarjalne so bile tudi članice Območnega društva invalidov Dravinjske doline. Zbrale so se v prostorih društva, kjer so oblikovale velikonočno dekoracijo. Članici društva , ki sta se udeležili delavnice pod okriljem ZDIS v Izoli, sta svoje znanje in izkušnje prenesli na udeleženke delavnice ODI. Uporabile so različne materiale pri oblikovanju gnezd, jajčk, zajčkov , piščančkov in butaric ter venčkov. Tako so kaširale, rezale, lepile, barvale. Nastale so čudovite mojstrovine, ki bodo krasile ne samo domove, temveč tudi društvene prostore. Hkrati pa je bila delavnica tudi priložnost za pestro, prijetno in zanimivo druženje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi