Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
18°C
10°C
JUTRI
19°C
3°C
Deli
3990

TIN VODOPIVEC & PRIJATELJI

Mladinski center Dravinjske doline vas v petek, 19. aprila, ob 20. uri, vabi na večer stand-up komedije Tin Vodopivec in prijatelji, ki se bo odvijala v prireditvenem centru Patriot.

Potem ko je uresničil svojo dolgoletno željo in izpeljal projekt 777, kjer je v 7 dneh nastopil v 7 jezikih v 7 državah, je Tin Vodopivec lani izpeljal svoj četrti solo šov stand-up komedije Rock'n'Roll - sedaj pa prihaja v Slovenske Konjice z novim paketom šal v družbi svojih prijateljev. 

POSEBNA GOSTA
Aleš Novak (Skečoholiki, Štartaj Slovenija) in Matevž Baloh (zmagovalec tekmovanja Mlade nade / Festival Lent 2018)

Več o šovu in Tinu 
Od leta 2006, ko je Tin Vodopivec s prvim nastopom vstopil v pri nas še neraziskani svet stand-up komedije, je doma in v tujini zbral že več kot 1500 nastopov, v 7 jezikih, v 19 različnih državah, zato mu mediji zasluženo pripisujejo titulo slovenski "ambasador komedije." Na tekmovanju ”The Funniest Person in the World” se je leta 2016 uvrstil med 20 finalistov iz celega sveta, medtem ko smo ga nazadnje lahko gledali v predstavi Staro za novo z Borisom Kobalom, s katero sta prepotovala Slovenijo po dolgem in počez. 

"Ob tako razgibanem nastopu, ti ne more biti dolgčas!"
Legendarni britanski kritik Steve Bennett o Tinovem nastopu - Chortle, 2018

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi