Logo MojaObčina.si
DANES
12°C
-1°C
JUTRI
10°C
3°C
Oceni objavo

Srečanje pobratenih društev

Preteklo soboto je v Slov. Konjicah potekalo tradicionalno srečanje članov Območnega društva invalidov Dravinjske doline ODI s pobratenim društvom invalidov Slovenska Bistrica. V velikem številu so se zbrali v dvorani Konjičanka. Najprej je vse prisrčno pozdravil in zaželel dobrodošlico predsednik ODI Franc Rečnik. Spregovorili pa so tudi povabljeni gostje. Predsednik Društva invalidov Slovenska Bistrica Stanko Polanec, ter predsednik Zveze delovnih invalidov Slovenije, Peter Bršek, ki se je dotaknil težkega položaja invalidov v določenih življenjskih situacijah. Srečanja pa se je udeležila tudi sekretarka ZDIS, Tanja Hočevar iz Ljubljane. Za obilico humorja
  je s svojim skečem poskrbel Danijel Oplotnik iz Zreč, ki je spregovoril tudi v pohorskem narečju. Ob zvokih ansambla Stara nota pa se je veselo druženje nadaljevalo vse do poznih popoldanskih ur.

Oglejte si tudi