Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Turnir v odbojki na mivki


ŠPORT, KULTURA, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
31.08.2015      9:41
A A

Turnir v odbojki na mivkiZmagovalna ekipa "Dirty Sanchez"
Zmagovalna ekipa "Dirty Sanchez"
Deli:

Mladinski svet Občine Slovenske Konjice (MSOSK) je izvedel 2. Turnir trojk v odbojki na mivki. Tekmovalo je 5 ekip, ki jih je sestavljalo 18 mladih. Kljub vročini so odigrali 11 tekem. Zmagala je ekipa "Dirty Sanchez", katere člani so bili Dominik Horvat, Domen Jerot in Žan Brglez.

MSOSK deluje že od leta 2003. Je krovna organizacija desetih mladinskih organizacij s sedežem v občini Slovenske Konjice. V letu 2015 je v sklopu projekta Mladi ambasadorji medkulturnega dialoga, ki je sofinanciran s pomočjo Finančnega mehanizma EGP in Norveškega finančnega mehanizma, vzpostavil spletno stran na: www.msosk.si, ki na enem mestu nudi vse informacije o lokalnem mladinskem sektorju.

 

Foto: MSOSK in Boris Jakopič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.