Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

pretežno oblačno
Danes bo na vzhodu in severu večinoma sončno, drugod pa pretežno oblačno. Ponekod na Primorskem in Notranjskem bo megleno, občasno bo tam tudi rosilo ali rahlo deževalo. Pihal bo jugozahodni veter, ki bo ponoči prehodno ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 16 °C.
2°C | 14°C
petek, 24.11.2017
0°C | 15°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 5°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Ali ženske znajo z žogo?


ŠPORT

| |
23.09.2014      18:12
A A

Ali ženske znajo z žogo?


Ženski košarkarski klub Konjice je prostovoljno, nepridobitno in samostojno združenje košarkaric, košarkarskih delavcev in delavk ter ljubiteljev in ljubiteljic košarke, ki združuje, vključuje in povezuje članstvo z namenom izvajanja košarke kot zdravega načina življenja.


Deli:

Aktivno delovanje ženske košarke v Slovenskih Konjicah najde svoje začetke v letu 1967 ko se ustanovi ženska sekcija košarke v okviru tedanjega košarkarskega kluba Konjice.Z večjimi in manjšimi uspehi je klub deloval pod moškim delom  vse do 2007 ko se je ustanovil Ženski košarkarski klub Konjice kot samostojno društvo.

S tem je klub dobil temelje za nove uspehe in še uspešnejše delovanje.  

 

Načelo našega kluba je politika majhnih korakov s katerimi želimo našim igralkam zagotoviti najboljše pogoje pri izpolnjevanju njihovih ciljev. 

 

Skozi košarko želimo mladim omogočiti zdrav način preživljanja prostega časa, zbujati duh tekmovalnosti in ekipnega dela ter jih tako pripraviti na izzive katere nam prinaša življenje.

 

Skozi pregled največjih uspehov mlajših kategorij kluba ugotavljamo da dosegamo rezultate katere nam zavidajo tako doma kakor tudi preko naših meja. Ob tem ne smemo pozabiti da rezultate kluba  spremlja tudi šola kjer te iste igralke dosegajo dobre rezultate v okviru šolskih tekmovanj in učnega uspeha.

 

Vljudno vabimo vse deklice in dekleta da se nam pridružijo kakor tudi ostale zainteresirane in tako skupaj ustvarimo pogoje za nadalnje uspehe.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Ženski košarkarski klub KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Ženski košarkarski klub KONJICE
Ženski košarkarski klub KONJICE
ŠOLSKA ULICA 3 A
Tel:(03) 759 07 70

Bodite prvi pri oddaji mnenja.