Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
4°C | 11°C
nedelja, 26.11.2017
3°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 7°C
sreda, 29.11.2017
2°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
11°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Eno leto od delovanja Športnega društva Gym ......


ŠPORT

| |
23.09.2014      18:01
A A

Eno leto od delovanja Športnega društva Gym 87


Funkcionalna vadba bootcamp tudi v Slovenskih Konjicah že več kot leto dni. Vadbe potekajo vsak dan v popoldanskih in večernih urah v Konus stavbi.


Bootcamp vadba
Bootcamp vadba
Deli:

Športno društvo Gym 87 je nastalo na pobudo dveh športnikov, ki jima je šport način življenja. Vsak v svojem kraju sta želela čim več ljudi navdušiti za športno in zdravo preživljanje prostega časa. Zato sta z vadbo bootcamp pričela v Slovenskih Konjicah in Vojniku. Bootcamp je nova oblika skupinske funkcionalne vadbe, s katero boste izboljšali svoje počutje, pridobili telesno vzdržljivost, izgubili nekaj kilogramov, si nabrali novih psihičnih moči in izvedeli veliko o zdravem načinu življenja. Vadba temelji na raznolikosti vaj, ki zavzemajo krepitev vseh mišičnih skupin. Prav tako si z vadbo krepimo imunski sistem in splošno kondicijo. Vadbe vodijo strokovni in izkušeni vaditelji, ki vas bodo motivirali in spodbujali.

 

Pridružite se nam lahko prav vsak dan, saj imamo dnevno tri termine vadb (ob 18.30, 19.30 in 20.30). Vadba poteka eno uro. Prijavite se lahko na telefonski številki: 040 172 711 (Dini) ali 040 191 559 (Sara). V Slovenskih Konjicah vadba poteka v Konus stavbi, v Vojniku pa v telovadnici OŠ Vojnik. Čez celotno leto pa se člani večkrat podružimo tudi izven vadb, saj organiziramo piknike, se udeležimo športnih prireditev ali pa se sami odpravimo športnim dogodivščinam naproti. Več informacij lahko najdete na naši spletni strani www.gym87.com.

 

V septembru smo pričeli z dnevi odprtih vrat, kar pomeni, da lahko kdorkoli pride v naše prostore vsako soboto od 9.00 do 10.00 ure in opravi trening brezplačno. Vedno bo prisoten trener, ki vam bo pomagal in odgovoril na vaša vprašanja. 


Pridružite se nam in postanite del bombastičnega Gym87.   
Povezave:www.gym87.com
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ŠPORTNO DRUŠTVO GYM 87? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


ŠPORTNO DRUŠTVO GYM 87
ŠPORTNO DRUŠTVO GYM 87
BRDO 14 A
Tel:040 191 559

Bodite prvi pri oddaji mnenja.