Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

delno oblačno
Danes bo sončno, dopoldne bo ponekod po nižinah še vztrajala megla. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 10, na Primorskem do 12 °C.
-2°C | 12°C
torek, 21.11.2017
-2°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
3°C | 13°C
četrtek, 23.11.2017
1°C | 13°C
petek, 24.11.2017
1°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

21. Turnir trojk & XII. Memorial Igorja ......


ŠPORT, PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
05.10.2015      12:39
A A

21. Turnir trojk & XII. Memorial Igorja GošnjakaKŠDD je s prireditvijo pregnal dež. Padale pa so trojke.
KŠDD je s prireditvijo pregnal dež. Padale pa so trojke.
Deli:

Preteklo soboto je bil v športnem parku v Slovenskih Konjicah izveden najstarejši projekt Kluba študentov Dravinjske doline (KŠDD). Potekalo je tekmovanje v poulični košarki, metu trojk in memorial s študentskimi klubi in mladinskimi organizacijami.

Letos se je na tekmovanje v poulični košarki prijavilo šest ekip, na tekmovanje za met trojk pa sedem posameznikov. Za vse udeležence je KŠDD kot vsako leto pripravil bogate nagrade in praktična darila. Letošnji prehodni pokal memoriala Igorja Gošnjaka je šel v roke domači ekipi KŠDD, tretje mesto v metu trojk je dosegel Andrej Črešnar, drugo August Braatz in tretje Urban Trstenjak.

Na turnirju trojk pa je tretje mesto dosegla ekipa »Cukovi« z igralci Žigo Klančnikom, Žanom Videčnikom in Jankom Kocbekom. Drugo mesto je dosegla ekipa »K. Roose experience« z igralci Jako Potočnikom, Andrejem Črešnarjem, Janom Pogladičem in Matijo Lajnščkom. Prvo mesto pa je dosegla ekipa »Tazadnja ekipa« z igralci Urbanom Trstenjakom, Augustom Braatzem in Daliborjem Crnojo.

Vir in foto: KŠDD
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.