Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 28.04.2018

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo ob morju suho vreme. Drugod bodo sprva krajevne padavine, deloma plohe in na jugu posamezne nevihte. Do jutra bodo padavine povsod ponehale. Na Primorskem bo ponoči pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 10, na Primorskem okoli 13 °C.
7°C | 27°C
nedelja, 29.04.2018
7°C | 27°C
ponedeljek, 30.04.2018
10°C | 26°C
torek, 01.05.2018
10°C | 22°C
sreda, 02.05.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

20. tekmovanje mladih glasbenikov Republike ......


ŠOLSTVO, DOGODKI

| |
03.02.2017      9:28
A A

20. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije celjsko koroškega območjaDeli:
V sredo, 1.2.2017 smo na Glasbeni šoli Slovenske Konjice izvedli regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije celjsko koroškega območja. Takšno tekmovanje je naša šola organizirala prvič v zgodoini svojega obstoja in na to smo zelo ponosni.
Tekmovanja so potekala po vseh območjih  Slovenije, tisti učenci, ki so dosegli zlata priznanja (90 in več točk) so se uvrstili na državno tekmovanje TEMSIG, ki bo v začetku meseca marca. Državno tekmovanje bo v letošnjem letu gostila gorenjska regija.
Pri nas smo organizirali tekmovanje v diciplini trobenta in rog, v kategorijah 1. a, b in c. Tekmovalo je 21 učencev, zlata priznanja pa jih je prejelo kar 17.
Posebej velja izpostaviti tekmovalca Amadeja Štrajhar (GŠ Skladateljev Ipavcev Šentjur), disciplina trobenta, 1. b kategorija, ki je prejel 100 točk in vsa možna posebna priznanja. Ravno tako se je več kot odlično izkazala učenka Daniela Kovač (GŠ Laško-Radeče), trobenta, 1. c kategorija, ki je dosegla 99 točk.

Lahko smo ponosni na dosežke otrok, ki so se predstavili na tako visokem nivoju.

Vsem prvonagrajencem želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.