Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

JUTRI
14°C
0°C
SOB.
5°C
-8°C
Deli
3993

20. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije celjsko koroškega območja

V sredo, 1.2.2017 smo na Glasbeni šoli Slovenske Konjice izvedli regijsko tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije celjsko koroškega območja. Takšno tekmovanje je naša šola organizirala prvič v zgodoini svojega obstoja in na to smo zelo ponosni.
Tekmovanja so potekala po vseh območjih  Slovenije, tisti učenci, ki so dosegli zlata priznanja (90 in več točk) so se uvrstili na državno tekmovanje TEMSIG, ki bo v začetku meseca marca. Državno tekmovanje bo v letošnjem letu gostila gorenjska regija.
Pri nas smo organizirali tekmovanje v diciplini trobenta in rog, v kategorijah 1. a, b in c. Tekmovalo je 21 učencev, zlata priznanja pa jih je prejelo kar 17.
Posebej velja izpostaviti tekmovalca Amadeja Štrajhar (GŠ Skladateljev Ipavcev Šentjur), disciplina trobenta, 1. b kategorija, ki je prejel 100 točk in vsa možna posebna priznanja. Ravno tako se je več kot odlično izkazala učenka Daniela Kovač (GŠ Laško-Radeče), trobenta, 1. c kategorija, ki je dosegla 99 točk.

Lahko smo ponosni na dosežke otrok, ki so se predstavili na tako visokem nivoju.

Vsem prvonagrajencem želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!