Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
3°C | 21°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 19°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Konjiški dnevi 2015


ŠPORT, TURIZEM, VRTEC, OSNOVNA ŠOLA, SREDNJA ŠOLA, ŽUPANOVA BESEDA, LOKALNE SKUPNOSTI, SOSED SOSEDU, GASILCI IN ZAŠČITA, OBČINSKI SVET, PROSTOVOLJSTVO, DOGODKI, DRUŠTVA, ZAVODI, VERSKE, UMETNOST

| |
26.06.2015      8:21
A A

Konjiški dnevi 2015


Pričenjajo se Konjiški dnevi 2015. Letos bodo posvečeni praznovanju 850-letnice Žičke kartuzije. V dvajsetih junijskih dneh se bo na območju občine Slovenske Konjice zvrstilo okoli šestdeset dogodkov, v katerih se bo zrcalil utrip Konjiškega. Bodite tudi vi del Konjiških dni.


Deli:
V četrtek, 11. junija, so se pričeli Konjiški dnevi 2015. Vse do 30. junija, ko bo na sporedu Svečana seja občinskega sveta ob občinskem prazniku, se bo na različnih lokacijah občine Slovenske Konjice zvrstilo okoli 60 dogodkov, ki bodo na ogled postavili vse tisto, kar občani počnemo skozi vse leto, za kar si prizadevamo in za kar živimo. Letos jih posvečamo Žički kartuziji, ki praznuje svoj 850. rojstni dan in že stoletja močno zaznamuje naša življenja. Z osrednjo svečanostjo se ji bomo poklonili 4. 7. 2015 v Žički kartuziji.
Pestra paleta kulturnih, izobraževalnih, športnih in drugih dogodkov nam bo Konjičanom ponudila izjemno široke možnosti za kakovostno preživljanje prostega časa ter druženja. Obenem pa bo obiskovalcem naših krajev pričarala utrip kraja, kakršnega soustvarjamo.
Program Konjiških dni najdete na spletni strani Občine Slovenske Konjice in TIC Slovenske Konjice. 

Bodite tudi vi del Konjiških dni 2015.


Priloge:
PDF
Program Konjiških dni 2015
42174_konjiskidnevi-program-web-spopravki.pdf (2,05 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TIC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TIC SLOVENSKE KONJICE
TIC SLOVENSKE KONJICE
Stari trg 27
Tel:(03) 759 31 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.