Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

JUTRI
26°C
5°C
PET.
31°C
10°C

DECEMBRSKI UTRIP V ODI

December je čas, ki je nadvse praznično obarvan. Je čas čudovitih lučk, upanja, pričakovanj, obdarovanj, toplih objemov, ter lepih želja. Nadvse dejavno in ustvarjalno pa je bilo tudi v Območnem društvu invalidov Dravinjske doline. Na trgu  so aktivne članice in člani okrasili svojo smrečico z okraski, ki so jih v društvu izdelali sami. Prav tako so oblikovali tudi voščilnice z najlepšimi željami, ki so mnogim polepšale praznične dni. Pozabili pa niso niti na najranljivejše člane, saj so jih razveselili s praktičnimi darili, ki so jih prav tako pripravili v društvu. Ker tudi letos ni bilo tradicionalnega druženja ob zaključku iztekajočega leta,  so prav vsem namenili najlepša voščila še preko radijskih valov ter s prazničnimi melodijami marsikomu polepšali praznične trenutke. Naj člani ODI občutijo, da v teh dneh niso sami.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi