Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
0°C
-7°C
JUTRI
0°C
-6°C
Deli
3151

Tradicionalni Pankracijev sejem v Slovenj Gradcu

V soboto, 12. maja, bo na Glavnem trgu in na Trgu svobode potekal tradicionalni Pankracijev sejem, ki simbolično zaznamuje prehod v toplejše obdobje leta.

Na sejmu sodelujejo razstavljalci in prodajalci iz cele Slovenije in tudi iz tujine. Na stojnicah je moč najti raznovrstno blago široke potrošnje, izdelke domačih in umetnostnih obrti, kulinarično ponudbo in kmečke pridelke. Vse več prodajalcev prihaja tudi iz Slovenj Gradca in ostalih koroških krajev.

 

Sejmi v Slovenj Gradcu že dolgo niso namenjeni le prodaji in nakupu blaga, ampak predvsem druženju. Zaradi tega so dobro obiskani in v današnjem hitrem tempu življenja tudi dobrodošla popestritev dogajanja v mestnem jedru.

 

Prijave za sodelovanje na Pankracijevem sejmu, ki bo v soboto, 12.5.2018, se zbirajo v turistični pisarni Slovenj Gradec, tel. 02 88 12 116, na voljo pa je tudi prijavnica z vsemi navodili v e-obliki.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij