Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
-2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-4°C
6447

SVITOVA kontaktna točka v Zdravstvenem domu Slovenj Gradec

Program Svit ima za pomoč uporabnikom vzpostavljene Svitove kontaktne točke. Te se nahajajo v zdravstvenih domovih in zdravstvenih postajah. V Zdravstvenem domu Slovenj Gradec se ta nahaja v etaži med 2. in 3. nadstropjem in deluje ob ponedeljkih med 9. in 10. uro, ter ob sredah od 12. do 13. ure.

Na Svitovih kontaktnih točkah lahko vsak dobi osnovne informacije o Programu Svit in raku na debelem črevesu in danki. Zdravstveni delavci nudijo pomoč pri vključevanju v Program Svit in izvedbi posameznih korakov Programa. Poiščite našo pomoč, če imate težave pri izpolnjevanju vprašalnika, ki ste ga dobili po pošti, ali pri odvzemu materiala (blata) in pošiljanju vzorca. Morda ste izgubili pošto, ki ste jo prejeli. Skupaj bomo premagali ovire in rešili vaše težave. Za vse informacije smo vam na voljo na mobitelu 030 662 120 in na e-mailu: zvodrasli@zd-sg.si

Pripravila: Katarina Krenker, dipl.m.s, Koordinator Promocije zdravja in Zdravstvene vzgoje za odrasle, 030 662 120

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij