Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
23°C
8°C
JUTRI
23°C
10°C
Deli
1935

International children's games KAUNAS 2017

Še slaba dva tedna nas ločita od pričetka MEDNARODNIH IGER OTROK, ki bodo julija potekale v Kaunasu (Litva). Mestno občino Slovenj Gradec bodo na tem pomembnem mednarodnem tekmovanju zastopali športniki in športnice treh klubov: ATLETSKEGA, ODBOJKARSKEGA in JUDO KLUBA SLOVENJ GRADEC. V Litvo odhaja 20 športnikov, kar predstavlja eno izmed močnejših odprav naše občine. 
 Danes je posadko v Rotenturnu sprejel podžupan MOSG g. Jani Potočnik, ki je mlade športnike pohvalil za dosedanji trud in uspehe in poudaril vpliv športa na celoten razvoj mlade osebnosti. Posebej je izpostavil tudi pomen udeležbe na mednarodnih tekmovanjih, ki poleg zahtevnejšega tekmovalnega nivoja, predstavljajo tudi svojevrsten kulturni izziv.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi