Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo ozračje umirilo. Ponoči bo večinoma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 18, ob morju okoli 20 °C.
12°C | 28°C
petek, 18.07.2018
13°C | 29°C
sobota, 20.07.2018
13°C | 28°C
nedelja, 21.07.2018
16°C | 28°C
ponedeljek, 22.07.2018
15°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 18.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Delavnica za vzgojiteljice in vzgojitelja ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
26.06.2017      20:29
A A

Delavnica za vzgojiteljice in vzgojitelja Vzgojno varstvenega zavoda Slovenj GradecDeli:

20. 6. 2017, 21. 6. 2017 in 22. 6. 2017 sva izvajalki Zdravstvenega doma Slovenj Gradec, Albina Linasi, dipl. babica, in Mateja Učakar, mag. zdr. nege, izvajali v Vzgojno varstvenem zavodu Slovenj Gradec (VVZ Slovenj Gradec) predavanje in delavnico Priporočila za ukrepanje v vrtcu ob nujnih stanjih. 

Izobraževanja se je udeležilo 89 vzgojiteljic in vzgojitelj VVZ Slovenj Gradec.  Predavanje je zajemalo  pregled dokumenta Priporočila za ukrepanje v vrtcu ob nujnih stanjih in nenadno nastalih bolezenskih znakih. Ta dokument je nastal leta 2010 na nacionalnem nivoju z namenom, da bi bil v pomoč osebju v vrtcu pri ravnanju ob življenje ogrožajočih in drugih nenadno nastalih stanjih, ki zahtevajo ukrepanje in/ali zdravniško pomoč. Za ukrepanje skladno s priporočili je nujno, da je osebje, ki  neposredno dela z otroki, usposobljeno za izvajanje potrebnih ukrepov prve pomoči. Zato je prav da strokovni delavci VVZ opravijo in redno obnavljajo tečaj nudenja prve pomoči  in oživljanja.

 

Vzgojitelji/ce so bili z izobraževanjem zadovoljni, motivirani, v želji po novih srečanjih v prihodnjem šolskem letu.  Za sodelovanje se za izposojo opreme zahvaljujemo Koronarnemu klubu Mežiške in Mislinjske doline.

 

 

                        

                                        Zapisala: Učakar Mateja, mag. zdr. neg

                    Koordinator promocije zdravja in zdravstven vzgoje za otroke in mladino
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenj Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinsko glasilo Slovenj Gradec
Številka: 62
Izšla: 27.03.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.