Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
12°C
7°C
JUTRI
15°C
3°C
2410

Čitalnica z razstavo v raum AU

Člani društva raum AU vas v sklopu projekta "Čitalnica z razstavo v raum AU" do 20. septembra vabijo v svoje prostore, Partizanska pot 12, Slovenj Gradec.

"Čitalnica z razstavo v raum AU" je naslov naslednjega projekta v nizu, ki ga z namenom druženja ter spodbujanja raznovrstne kulturne ponudbe izvajajo člani raum AU, pove Rado Carlo Poggi, predsednik društva, ker je prav raznovrstnost ključna sestavina cvetočega družbenega razvoja. 

 

Tekom projekta si lahko v dopoldanskem času, med 10.00 in 15.00 uro in popoldan, med 15.00 in 17.00 uro ogledate razstavljena dela različnih avtorjev - Luisella Carretta, FLATZ, Pino Poggi, Ivana Spinelli, Waki Zöllner ali pa pobrskate po publikacijah, med katerimi boste našli tudi biografije avtorjev razstavljenih del, Poggi povzame vabilo. 

Prisrčno vabljeni do 20.9.2019 v raum AU, Partizanska pot 12, Slovenj Gradec!

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi