Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 23.07.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno, občasno ponekod zmerno oblačno. Najnižje jutranje temperature bodo od 16 do 21, ob morju 23 stopinj C.
15°C | 29°C
torek, 24.07.2017
17°C | 24°C
sreda, 25.07.2017
14°C | 20°C
četrtek, 26.07.2017
11°C | 22°C
Opozorila
Sobota, 22.7.2017 ob 16h
V nedeljo sredi dneva in popoldne bo po nižinah velika toplotna obremenitev.
15°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Božiček za en dan


NOVICE

| |
05.11.2014      13:10
A A

Božiček za en dan


Projekt "Božiček za en dan" je zaživel predlani, ideja zanj pa se je porodila po zgledu organizacije iz Južnoafriške republike. Ideja projekta je preprosta: izdelati je potrebno majhno škatlo, jo okrasiti, napolniti z darili in odnesti na zbirno mesto in to je vse. Prvo leto akcije so tako obdarili 225 otrok, lansko leto se je ta številka povečala na 3.800 otrok, letošnji cilj pa je še bolj ambiciozen.


Deli:

 

V projektu Božiček za en dan  bo tudi letos sodeloval Hostel Slovenj Gradec, ki bo svoje prostore ponudil kot zbirno mesto za zbiranje daril.  Darilca se bodo zbirala od 15. novembra do 11. decembra 2014.

V okviru projekta se ne zbirajo velike količine rabljenih igrač, oblačil in podobno. Pri akciji gre zato, da lahko ljudje za točno določenega nadobudneža pripravijo darilo, takšno kot bi želeli, da ga prejmejo sami ali njihovi otroci. Več informacij, kako pravilno pripraviti darilno škatlo, je na voljo na naslednjem spletnem naslovu: www.bozicekzaendan.si.

Načeloma lahko ljudje dostavijo tudi t.i. splošne škatle z darili, vendar mora biti na vidnem mestu označeno, ali je darilo primerno za fantka ali punčko, ter starost otroka.

V imenu Hostla Slovenj Gradec vas vabimo, da se nam  tudi v letošnjem letu pridružite pri projektu Božiček za en dan, da bomo tako s skupnimi močmi na otroške obraze narisali še več nasmehov, ter jim omogočili radostne in čarobne decembrske dni.

 

Pripravila:

Daša Pungeršek, vodja Hostla Slovenj Gradec 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SPOTUR SLOVENJ GRADEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Občinsko glasilo Slovenj Gradec
Številka: 52
Izšla: 25.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.