Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
10°C
3°C

21. Mirovniški festival in 12. Festival drugačnosti


Na letošnjem 21. Mirovniškem festivalu, ki ga že nekaj let povezujemo tudi s Festivalom drugačnosti, se bodo na stojnicah predstavljale nevladne in humanitarne organizacije iz cele Slovenije, koroške šole ter invalidske organizacije in društva, ki združujejo ljudi s posebnimi potrebami. Pester bol tudi s spremljevalni program z zanimivimi zabavno-ustvarjalnimi delavnicami.

V letu domorodnih jezikov bo na prireditvenem odru nastopil zanimiv glasbeni gost Nipke. Mirovniški festival je v prvi vrsti druženje mladih, od najmlajših otrok iz vrtcev, do dijakov srednjih šol, za katere upamo, da se bodo tudi letos množično odzvali in obiskali prireditev. Seveda pa dogajanje na stojnicah in na odru z veseljem pogledajo tudi malo starejši obiskovalci. Mirovniški festival ostaja tudi v prihodnje ena od pomembnejših tradicionalnih prireditev v mestnem jedru Slovenj Gradca. 

Vljudno vabljeni!Všečkaj objavo

Oglejte si tudi