2. pokalna karatejska tekma JKA

Karateisti  KBV Sevnica osvojili nova odličja

Karateisti KBV Sevnica so se v nedeljo, 10. decembra, udeležili 2. pokalne tekme v tradicionalnem karateju JKA. Dve zmagi je v kategoriji malčic kata C slavila Lina Zavrl Zupanc in osvojila nehvaležno 4. mesto. Po eno zmago so slavili Klara Štigl, Lia Dragar, Nejc Janežič in Matic Paskvale.

Gašper Štigl je v kategoriji starejši dečki kata B po dveh zmagah in enem porazu in zmagi za tretje mesto osvojil odlično bronasto medaljo. Sara Šantej si je v kategoriji starejših deklic kata B po odličnih nastopih priborila svoje mesto v finalu, v njem pa je v močni konkurenci osvojila naslov podprvakinje.

Zlato medaljo je po štirih zmagah v kategoriji mlajši dečki kata B osvojil nepremagljivi David Kocman. S ponovno zmago na pokalni tekmi je David osvojil naziv pokalnega prvaka za leto 2017 in spet dokazal, da je odlično pripravljen. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, še posebno dobitnikom medalj.