Logo MojaObčina.si

Sevnica

JUTRI
29°C
15°C
ČE.
31°C
17°C
Deli
8702

2. pokalna karatejska tekma JKA

Karateisti  KBV Sevnica osvojili nova odličja

 

Karateisti KBV Sevnica so se v nedeljo, 10. decembra, udeležili 2. pokalne tekme v tradicionalnem karateju JKA. Dve zmagi je v kategoriji malčic kata C slavila Lina Zavrl Zupanc in osvojila nehvaležno 4. mesto. Po eno zmago so slavili Klara Štigl, Lia Dragar, Nejc Janežič in Matic Paskvale.

Gašper Štigl je v kategoriji starejši dečki kata B po dveh zmagah in enem porazu in zmagi za tretje mesto osvojil odlično bronasto medaljo. Sara Šantej si je v kategoriji starejših deklic kata B po odličnih nastopih priborila svoje mesto v finalu, v njem pa je v močni konkurenci osvojila naslov podprvakinje.      

Zlato medaljo je po štirih zmagah v kategoriji mlajši dečki kata B osvojil nepremagljivi David Kocman. S ponovno zmago na pokalni tekmi je David osvojil naziv pokalnega prvaka za leto 2017 in spet dokazal, da je odlično pripravljen. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem, še posebno dobitnikom medalj.

Pregled uvrstitev naših tekmovalcev:

1.mesto, David Kocman, Mlajši dečki B

2.mesto, Sara Šantej, Starejše deklice B

3.mesto, Gašper Štigl, Starejši dečki B

4.mesto, Lina Zupanc zavrl, Malčice C

4.mesto, Nejc Grilc, Starejši dečki C

5.-6.mesto, Nejc Zabasu, Starejši dečki C

5.-6.mesto, Lia Dragar, Malčice C

5.-6.mesto, Tadej Božič, Mlajši dečki C

5.-6.mesto, Nejc Janežič, Starejši dečki C

7.-8.mesto, Amadej Božič, Starejši dečki B

7.-8.mesto, Klara Štigl, Malčice C

10.mesto, Matic Paskvale, Mlajši dečki C

14.mesto, Tilen Cvelbar, Malčki C

14.mesto, Matic Grilc, Mlajši dečki C

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi