Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 20.09.2018

jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo zjasnilo. Zjutraj bo pretežno jasno, po nekaterih kotlinah in dolinah bo megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18°C.
14°C | 28°C
petek, 21.09.2018
13°C | 29°C
sobota, 22.09.2018
14°C | 24°C
nedelja, 23.09.2018
11°C | 22°C
Opozorila
Sreda, 19.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Rotaract klub Sevnica


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
14.12.2016      10:35
A A

Rotaract klub SevnicaDeli:

V Rotaract klubu Sevnica smo bili novembra in decembra zelo aktivni. Novembra ste nas lahko obiskali na Večeru kraft piva, ki smo ga organizirali 5. novembra v Grajski kavarni, ponudili pa več kot 60 vrst piva in veliko nagrad za vse pivoljube. Našli ste nas lahko tudi na twenties style Champagne partyju 19. novembra – prav tako v Grajski kavarni. Tam smo se skupaj zabavali v stilu velikega Gatsbyja in preizkušali različne vrste penin, med katerimi je kraljeval Joker. 

November smo posvetili spoznavanju in mladim, december pa je za nas mesec dobrodelnosti. Najprej smo se v nedeljo, 11. decembra, kot soorganizatorji udeležili Teka radosti in veselja v Loki pri Zidanem Mostu in zbirali sredstva za 16-letnega fanta na invalidskem vozičku.

V petek, 16. decembra, smo organizirali dobrodelno predstavo Dosmrtno življenje, ki je v celoti produkt dijakov Gimnazije Brežice. Namen tega dogodka je bilo zbiranje prostovoljnih prispevkov namesto vstopnine in iz tega donacija mamici samohranilki in njeni hčeri, ki sta ubežali družinskem nasilju. Zanju bomo še do konca decembra (in po potrebi tudi pozneje) zbirali oblačila, obutev in hrano.

Po predstavi sta bila na vrsti prijetno druženje s pogostitvijo in pogovor z igralci, avtorico in njeno mentorico, saj je šlo za zadnjo uprizoritev.

Kot pa se za Rotaract spodobi, nismo manjkali niti na sevniški prednovoletni tržnici v soboto, 17. decembra. Tam ste lahko obiskali našo mizo, polno dobrot in darilc za malčke, hkrati pa ste lahko naredili dobro delo in prispevali svojo donacijo v obliki hrane ali prostovoljnega prispevka za družini v stiski, ki jima želimo polepšati letošnje praznike. Naše poslanstvo je pomagati ljudem in pomembno je, da to delamo vse leto, zato vas tudi v prihodnje vabimo, da sodelujete pri naših aktivnostih.

 

Člani in članice Rotaract kluba Sevnica vam želimo lepe praznike, vesel božič in srečno novo leto. Hvala vam, ker ste dobrodelni in nam pomagate. Za vse informacije smo dosegljivi na sevnica@rotaract.si ali na Facebooku Rotaract klub Sevnica.

 

 Sanja Slemenšek, predsednica kluba
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
September 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
20.09.2018 | Ostalo
Camino - potopisno predavanje
22.09.201 | Šport
S kolesom ob Savi
24.09.2018 | Tečaji in delavnice
Slovenščina za priseljence
25.09.2018 | Družabni dogodki
Tai chi vadba
28.09.2018 | Družabni dogodki
Kino in peka kokic
28.09.2018 | Kultura
ZLATO NA ČRNO-BELEM: Koncert tria Aeris

Bodite prvi pri oddaji mnenja.