Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer in v prvem delu noči se bodo še pojavljale krajevne plohe in nevihte, nekatere bodo lahko močnejše. V drugi polovici noči se bo vreme prehodno umirilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
15°C | 28°C
četrtek, 26.07.2018
15°C | 29°C
petek, 27.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Sobota, 21.7.2018 ob 18h
Do sredine noči na nedeljo bodo možna krajevna neurja.
17°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Rotaract klub Sevnica


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
14.12.2016      10:35
A A

Rotaract klub SevnicaDeli:

V Rotaract klubu Sevnica smo bili novembra in decembra zelo aktivni. Novembra ste nas lahko obiskali na Večeru kraft piva, ki smo ga organizirali 5. novembra v Grajski kavarni, ponudili pa več kot 60 vrst piva in veliko nagrad za vse pivoljube. Našli ste nas lahko tudi na twenties style Champagne partyju 19. novembra – prav tako v Grajski kavarni. Tam smo se skupaj zabavali v stilu velikega Gatsbyja in preizkušali različne vrste penin, med katerimi je kraljeval Joker. 

November smo posvetili spoznavanju in mladim, december pa je za nas mesec dobrodelnosti. Najprej smo se v nedeljo, 11. decembra, kot soorganizatorji udeležili Teka radosti in veselja v Loki pri Zidanem Mostu in zbirali sredstva za 16-letnega fanta na invalidskem vozičku.

V petek, 16. decembra, smo organizirali dobrodelno predstavo Dosmrtno življenje, ki je v celoti produkt dijakov Gimnazije Brežice. Namen tega dogodka je bilo zbiranje prostovoljnih prispevkov namesto vstopnine in iz tega donacija mamici samohranilki in njeni hčeri, ki sta ubežali družinskem nasilju. Zanju bomo še do konca decembra (in po potrebi tudi pozneje) zbirali oblačila, obutev in hrano.

Po predstavi sta bila na vrsti prijetno druženje s pogostitvijo in pogovor z igralci, avtorico in njeno mentorico, saj je šlo za zadnjo uprizoritev.

Kot pa se za Rotaract spodobi, nismo manjkali niti na sevniški prednovoletni tržnici v soboto, 17. decembra. Tam ste lahko obiskali našo mizo, polno dobrot in darilc za malčke, hkrati pa ste lahko naredili dobro delo in prispevali svojo donacijo v obliki hrane ali prostovoljnega prispevka za družini v stiski, ki jima želimo polepšati letošnje praznike. Naše poslanstvo je pomagati ljudem in pomembno je, da to delamo vse leto, zato vas tudi v prihodnje vabimo, da sodelujete pri naših aktivnostih.

 

Člani in članice Rotaract kluba Sevnica vam želimo lepe praznike, vesel božič in srečno novo leto. Hvala vam, ker ste dobrodelni in nam pomagate. Za vse informacije smo dosegljivi na sevnica@rotaract.si ali na Facebooku Rotaract klub Sevnica.

 

 Sanja Slemenšek, predsednica kluba
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Sevnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.07.2018
Danes ni dogodkov.
24.07.2018 | Tečaji in delavnice
JOGA v sevniškem grajskem parku
28.07.2018 | Družabni dogodki
Gasilska veselica v Tržišču
29.07.2018 | Družabni dogodki
Gasilska veselica na Okiču

Bodite prvi pri oddaji mnenja.