Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
-2°C
-3°C
Deli
6733

1. KYOKUSHINKAI KARATE SEMINAR

Klub borilnih veščin Sevnica in Kyokushinkai karate zveza Slovenije sta v sodelovanju s hrvaško kyokushinkai karate zvezo v sklopu izobraževalnih programov organizirala 1. Kyokushinkai karate seminar v Sloveniji. Seminar so vodili  Shihan Mladen Šančić, 8.Dan, Shihan Zvonko Samaržija, 7.Dan in Nenad Šančić, 5. Dan. Na 1. Kyokushinkai Karate seminarju, ki se je odvijal v soboto 21.10.2017 v Športnem domu Sevnica (pri bazenu) so bili obdelani osnovni principi vadbe Kihon, Kata in Randori  priprava za Kumite. Na seminarju so prisostvovali tudi inštruktorji in trenerji Kluba borilnih veščin Sevnica Žiga Žveglič, Marja Zidarič, kand. Blaž Pečnik, Denis Orač, Marko Stopar in Jurij Orač. V naslednjem letu 2018 klub namerava v sodelovanju s Kyokushinkai zvezo Slovenije nadaljevati z izobraževalnimi seminarji s poudarkom na nadgradnjo do sedaj obdelane tematike. OSU!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij