Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
4°C
-1°C
Deli
2176

Sveti Miklavž je nosil ...

Zbudili smo se v mrzlo nedeljsko dopoldne, ko naj bi nas obiskal sveti Miklavž na Razborju pod Lisco.

Takoj po sveti maši, ki jo je daroval gospod Janez Furman, smo si otroci in starši v pričakovanju njegovega obiska pogreli premražene roke v sosednjem Domu krajanov. Ker ima sveti Miklavž polno dela že od predvečer svojega godu, so trije nadangeli, Mihael, Gabriel in Rafael poskrbeli, da so bila naša darila pravočasno pripravljena. Malo so nam ponagajali tudi parkeljni, predvsem poglavar Lucifer nas je hotel prepričati, da bodo nagrajeni le tisti otroci, ki so bili najbolj poredni. Nadangel Mihael je še posebej bil pozoren do Jureta in Jakoba, ki sta se kregala za barvice in obrane češnje, a sta na koncu le zmagali zdrava pamet in dobrota.  

Letošnje leto se nas je zbralo preko 45 otrok iz Razborja in okolice pod Lisco. Naše druženje s svetim Miklavžem smo zaključili toplih dlani in z željo, da se srečamo tudi prihodnje leto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!