Logo MojaObčina.si

Šentrupert

JUTRI
33°C
17°C
NED.
35°C
19°C
2827

Obvestilo vinogradnikom – prijava zalog vina

Pridelovalce, ki so vpisani v register pridelovalcev grozdja in vina in vanj prijavljajo pridelek, obveščamo, da morajo, skladno z določili 17. člena Pravilnika o registru pridelovalcev grozdja in vina, najkasneje do 7. septembra 2020 prijaviti zaloge vina na dan 31. julij 2020.

Prijava mora vsebovati podatke z obrazca iz priloge 6 omenjenega pravilnika (z navodili za izpolnjevanje dostopen na spletnem naslovu https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=1428, sicer tudi na upravni enoti).

Zaradi omejevanja širjenja okužbe s korona virusom pridelovalce naprošamo, da prijavo izvedejo po e-poti na e-naslov ue.novomesto@gov.si.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi