Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
4°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 21°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
8°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
15°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Evropski projekti

Pravna storitev v vaši bližini - vabljeni na ......


POSLOVNE, SOSED SOSEDU, DOGODKI, EVROPSKI PROJEKTI

| |
01.07.2014      13:00
A A

Pravna storitev v vaši bližini - vabljeni na brezplačno pravno svetovanje


V okviru programa Podjetno v svet podjetništva 2014, ki ga v JV Sloveniji izvaja Razvojni center Novo mesto, pravnica Ajda Gobec Jerele razvija svojo poslovno idejo "Pravna storitev v vaši bližini". V okviru testiranja poslovne ideje vas vabi na brezplačno pravno svetovanje, ki ga bo izvedla v Šentrupertu.


Udeleženci programa Podjetno v svet podjetništva; foto: RC Novo mesto
Udeleženci programa Podjetno v svet podjetništva; foto: RC Novo mesto
Deli:

Podjetno v svet podjetništva 2014 je namenjen spodbujanju podjetništva med mlajšimi brezposelnimi z višjo ali visoko stopnjo izobrazbe ter spodbujanju odpiranja novih delovnih mest. Temeljna ideja operacije je ponuditi udeležencem, izbranim na javnih razpisih, strokovno pomoč in dodatna usposabljanja, ki jih potrebujejo pri razvoju podjetniške ideje v delujoče podjetje. V regiji JV Slovenija je nosilec operacije Razvojni center Novo mesto d.o.o..

 

Ajda Gobec Jerele je izkušena pravnica, ki vas vabi, da ji zaupate pravni problem v okviru brezplačnega pravnega svetovanja, ki ga bo izvedla v sredo, 9. 7. 2014, od 14. do 17. ure in v četrtek, 10. 7. 2014, od 9. do 12. ure, v prostorih Hiše društev, na naslovu Šentrupert 48.

 

Tokrat ponujeno pravno svetovanje Ajda Gobec Jerele izvaja v ovkiru programa "Podjetno v svet podjetništva 2014" in predstavlja raziskavo trga, s katero želi ugotoviti, ali je med ljudmi in podjetji zunaj mestnih središč pravna storitev potrebna, na katerih področjih in kdaj.

 

Operacijo delno financira Evropska unija, in sicer iz Evropskega socialnega sklada. Operacija se izvaja v okviru Operativnega programa razvoja človeških virov za obdobje 2007-2013, 1. razvojne prioritete: »Spodbujanje podjetništva in prilagodljivosti«, 1.2. prednostne usmeritve: »Usposabljanje in izobraževanje za konkurenčnost in zaposljivost«.Operacijo delno financira Ministrstvo za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti.

Uporabo prostora v Hiši društev je omogočila Občina Šentrupert.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Šentrupert? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!